Zapowiedzi wydawnicze

BOŻENA STASIAK – spotkanie autorskie

19 października (poniedziałek) o godz. 19.00 w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie (ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 12) odbędzie się spotkanie z Bożeną Stasiak, autorką wydanych przez Wydawnictwo Harde książek „Pandemia. Dzieje zarazy” oraz „Bitwa z rakiem”. Spotkanie poprowadzi Iwona Schymalla.

Spotkanie będzie okazją zarówno do poznania szczegółów związanych z powstawaniem książek, jak i rozmowy na poruszane w nich tematy.

Bożena Stasiak od lat zajmuje się tematyką zdrowia

Jej praca dziennikarska była wielokrotnie nagradzana. Jest laureatką  Konkursu na Dziennikarza Medycznego Roku, Nagrody Zaufania Złoty Otis 2019, „Kryształowe Pióro”za 2016 i 2018 rok.

„Pandemia. Dzieje zarazy” to kompendium prezentujące w przystępny sposób stan aktualnej wiedzy medycznej o chorobach zakaźnych, jak też zarazy i plagi wywoływane przez bakterie i wirusy, które przez tysiąclecia dziesiątkowały ludzkość i zmieniały bieg historii. Doświadczamy tego i dzisiaj, kiedy przetaczająca się przez świat pandemia koronawirusa zdeterminowała życie ludzi na całej planecie, budząc lęk nie tylko o nasze dziś, ale i o nasze jutro.

Książka „Bitwa z rakiem” jest poświęcona naturalnym i niekonwencjonalnym metodom  leczenia raka, takim jak choćby homeopatia, hipnoterapia, bioenergoterapia, akupunktura, diety, preparaty… Autorka, odwołując się do naukowych faktów i rzeczywistych historii pacjentów, wskazuje te, które mogą stanowić uzupełnienie konwencjonalnych terapii i te, które stanowią śmiertelne zagrożenie.

Wydawnictwo Harde i Bożena Stasiak zapraszają 19 października (poniedziałek) o godz. 19.00 do Faktycznego Domu Kultury w Warszawie na spotkanie autorskie. Książki „Pandemia. Dzieje zarazy” są dostępne w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Zapraszamy na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl/ oraz na Facebook.com i Instagram – @hardewydawnictwo.