Nowości

GRA O MIŁOŚĆ… powieść z Paryżem w tle

Bo życie to gra, a najwyższą wygraną jest miłość! Niezwykły mężczyzna, wyjątkowa kobieta i uczucie warte zimnej… a czasem gorącej wojny. Polecamy powieść Marty Orzeszyny „Gra o miłość”.

,,Gra o miłość” to pełna uniesień i rozczarowań, rozstań i powrotów historia miłości Martyny i Léo. W tle Paryż, Bretania, Kraj Basków oraz dwa światy: zawodowego futbolu i mody. To również opowieść o tym, jak trudno kobiecie i mężczyźnie spotkać się w pół drogi. Żyć wspólnym życiem, zachowując jednocześnie odrębność, nie poświęcając swoich pasji i marzeń dla ukochanej osoby.

Licealistka z Polski, zwiedzając Francję, poznaje młodego utalentowanego piłkarza. Rodzi się między nimi namiętna miłość. Wydaje się, że los im sprzyja. Ale wraz z rozkwitem piłkarskiej kariery Léo, ich codzienność zostaje podporządkowana futbolowi. Rolą Martyny staje się towarzyszenie słynnemu piłkarzowi. To on ma być centrum jej życia. Ona ma zapewniać mu jedynie stabilne zaplecze, wsparcie w każdej sytuacji i wybaczenie bez względu na wszystko. Jej praca, jej pragnienia przestają mieć znaczenie. Martyna czuje, że przestaje istnieć. Musi
wybrać: albo on i tylko on, albo ona.

Czy miłość, która połączyła Martynę i Léo przetrwa oddalenie, niewłaściwe wybory i upływający czas?

Czy uda im się odnaleźć spokój i szczęście? Czy przeznaczenie, które ich połączyło, okaże się silniejsze niż przeciwności losu? Sprawdź, jak zakończyła się ,,Gra o miłość”.

Urodzona w Namysłowie Marta Orzeszyna jest absolwentką filologii francuskiej. Interesuje się historią i kulturą Francji, literaturą francuską oraz sportem. Szczególnym sentymentem darzy Paryż, w którym mieszkała przez ponad 10 lat. Wraz z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk jest współautorką albumu „Paryż. Miasto sztuki i miłości w czasach belle époque”, a również autorką biografii pochodzącego z Polski fryzjera gwiazd „Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów”. Kolekcjonuje pamiątki związane z tą fascynującą postacią.

Książka „Gra o miłość” jest  dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Zapraszamy na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl/ oraz na Facebook.com i Instagram – @hardewydawnictwo.