Nowości

Premiera erotyku “ Samotny we dwoje” autorstwa naukowca i wynalazcy Antona Lihsa

Od 1 lipca w największych księgarniach internetowych i stacjonarnych w Polsce rusza sprzedaż debiutanckiej książki dra Antona Lihsa pt. “Samotny we dwoje”, napisanej pod pseudonimem i wydanej nakładem wydawnictwa BookEdit. To wyjątkowa i tajemnicza powieść erotyczna, która zdradza przed czytelnikami męskie spojrzenie na miłość i romanse.

Debiutancki romans “Samotny we dwoje” Antona Lihsa, wydany w modelu self-publishingowym w wydawnictwie BookEdit, od 1 lipca będzie dostępny w sprzedaży w księgarniach internetowych i stacjonarnych. Książka to zapis prawdziwych historii z życia autora, ukrywającego się pod pseudonimem. Anton Lihs na co dzień jest biznesmenem, naukowcem i wynalazcą, od lat związanym z branżami technicznymi i przemysłowymi. W świecie, w którym pisanie romansów to głównie domena kobiet, to dzięki jego osobistemu pamiętnikowi ujawnione są sekrety męskiej duszy i męska perspektywa na związki, seks i miłość.

Portret współczesnego mężczyzny

Głównym wątkiem powieści jest romans Grzegorza i Kasi – pary, którą różni prawie tyle samo, co łączy. On jest mężczyzną w średnim wieku z wyższych sfer, a ona dwa razy młodszą kobietą, szukającą wsparcia finansowego. Kochankowie podróżują, inspirują siebie nawzajem do życiowych zmian, dzielą się zachwytem nad sztuką i muzyką, zwiedzają świat, rozkoszują się wysmakowaną kuchnią i bliskością. Z ekscytacją odnajdują w sobie potrzeby i pragnienia, których istnienia nie byli świadomi. Anton Lihs z odwagą konstruuje wyjątkowy portret współczesnego, wrażliwego mężczyzny i zadaje czytelnikom ponadczasowe pytania o naturę ludzkich uczuć i wyzwań, jakie czyhają w różnych relacjach.

Intymny pamiętnik czasów pandemii

– Głównym powodem, dla którego napisałem książkę są wydarzenia związane z pandemią, które bardzo mną wstrząsnęły. Przez cały ten czas nie mogłem się spotkać z żadnym z moich przyjaciół, a czułem potrzebę zwierzenia się komuś z tego, co przeżywałem i czułem. Fabuła powieści bazuje wyłącznie na moich doświadczeniach lub opowieściach innych osób, których wysłuchałem osobiście. Zmieniłem niektóre nazwy miejscowości i imiona, a sam piszę ukryty pod nazwiskiem mojego pradziadka – wyznaje Anton Lihs. – Co roku próbuję czegoś nowego, aby zmusić umysł do ciągłej pracy: jazda konno, kurs snajperski, wejście na ałtajski szczyt, nurkowanie we wrakach na dnie morza, wycieczki na koło polarne czy do afrykańskiego buszu, budowa samolotu… Tym razem zdecydowałem się zmierzyć z pisarską materią – dodaje autor.

Dotknąć książkowego świata

“Samotny we dwoje” to prawdziwy romans w pełnym znaczeniu tego słowa. Prócz odważnych i zmysłowych scen erotycznych, czytelnicy znajdą również refleksje o odkrywaniu bliskości i budowaniu szczerego związku, opartego na zaufaniu i zrozumieniu. Specjalnie dla czytelników autor przygotował stronę internetową www.samotny-we-dwoje.com, na której znajdziemy zdjęcia rekwizytów wymienionych w powieści, linki do miejsc, które odwiedzili bohaterowie, zdjęcia sukienek i utwory muzyczne, które pojawiają się na kartach powieści. Tym samym autor sprawił, że lektura nabiera dodatkowego wymiaru i przybliża świat przedstawiony w książce.

Anton Lihs – biznesmen, dyrektor międzynarodowych firm, tłumacz, specjalista w zakresie budowy maszyn i elektrotechniki, wynalazca i właściciel kilkudziesięciu patentów, autor wielu artykułów naukowych. Wykształcenie zdobywał m.in. w Niemczech, Polsce, Rumunii, Bułgarii i Rosji. W wolnym czasie podróżuje po całym świecie. Meloman i bibliofil. Samotny we dwoje to jego debiut powieściowy, opublikowany pod pseudonimem.