Nowości

Szlak srebrnych mgieł

Szlak Srebrnych Mgieł miał być wyprawą życia dla Beaty i Witka. Los chciał jednak inaczej, a z pięknych planów pozostały zgliszcza. Jej ukochany mąż Witek, druga połowa pomarańczy, ginie w wypadku samochodowym. Zostaje ból, pustka, samotność i tęsknota za ukochanym.

Co noc Beata śni, że razem z mężem przemierzają urzekający Szlak Srebrnych Mgieł. Wreszcie kobieta podejmuje wyzwanie i wyrusza w podróż, by w rocznicę ślubu stanąć nad Kruczym Wąwozem.

Czy starczy jej odwagi i determinacji, by osiągnąć cel? Czy na szlaku odnajdzie wewnętrzny spokój?

Nie szukajcie Szlaku Srebrnych Mgieł na mapach, w przewodnikach i w internecie. Nie znajdziecie go tam. Każdy z nas ma swoją własną drogę. Przemierzamy ją przez całe życie i tylko od nas zależy, czy spotkamy na niej krystalicznie czyste jeziora, polany pełne kwiatów, srebrne mgły, zachwycające wschody i zachody słońca, konstelacje gwiazd i dzikie konie.

Joanna Tekieli jest autorką lubianego  cyklu książek, których akcja rozgrywa się w drzewieckim pensjonacie Leśna Ostoja. „Szlak Srebrnych Mgieł” to pierwsza powieść jej autorstwa, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. Joanna Tekieli kocha książki, kawę i górskie wędrówki.  

Joanna Tekieli  i Wydawnictwo Szara Godzina życzą powodzenia na Szlaku Srebrnych Mgieł. Powieść będzie dostępna w księgarniach stacjonarnych i internetowych od 7 października.